25. decembra 2012

Hetzer ... druhýkrát

Ako som avizoval na modelfóre, po posledných modeloch moderny som dostal chuť na niečo z obdobia druhej svetovej vojny. Rozmýšľal som nad jednoduchým projektom. Počas hľadania inšpirácie na internete som natrafil na pár veľmi zaujímavých predlôh hetzera, tak som sa rozhodol, že sa do toho pustím. Škoda len, že som sa nerozhýbal skôr a model by som mal doma ešte pred sviatkami. Teraz je to už len na ľuďoch z PROSPEKTORU, či sa do toho pustím v najbližších dňoch, alebo až po sviatkoch. V každom prípade sa na model veľmi teším a vy sa nechajte prekvapiť, čo som si opäť vymyslel.
5 komentárov:

 1. Hetzera bych taky chtěl v 72ce,ale to UM není prý nic moc.Tak jsem zvědavý jak ti to pude.Právě jsem načal hetzera v 35tině radši:)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ja som tiež zvažoval väčšiu mierku, ale nejde mi to. UM je vraj tvarovo mimo, jedného mám, podľa mňa je použiteľný, tak uvidíme, zajtra by som ho mal mať doma.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Michal Likavčan1. januára 2013, 22:55

  Aj keď je um trochu mimo dá sa z toho postaviť slušný model, tiež ho už dlhšie zvažujem, ale najskôr asi skúsim tú novú Academku v 35-ke, za tie prachy to vyzerá slušne

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ta 35 za tie peniaze je absolútna jednotka.

  OdpovedaťOdstrániť